Opinie

Aby umówić się na naprawę pralki lub zmywarki na terenie Warszawy lub okolic prosimy skontaktować się pod jednym z poniższych numerów. Specjalista umówi się z Państwem na naprawę.

603 773 856 mgr inż. Maciej Kłusek

669 445 444  Rafał Durżyński

Zobacz co inni piszą o wykonanych przez nas naprawach pralek i zmywarek. Zapraszamy też do osobistego podzielenia się opinią.

Do tej pory wiele osób polubiło profesjonalizm z jakim podchodzimy do naprawy. Jeżeli jesteś zadowolony z naszych usług, polub nas na facebooku.

53 myśli na “Opinie

  1. Pan Rafał przejechał dla mnie pół Warszawy i to w porze kiedy większość ludzi smacznie jeszcze śpi! Dostosował się tym samym do moich, niełatwych godzin pracy. Pan Rafał był uprzejmy, szybko i skutecznie dokonał naprawy. Zapłaciłem tyle ile było umówione i dostałem paragon FISKALNY. Tak, tak, rzetelny, uczciwy człowiek! Polecam!

  2. Polecam!!!!
    Pan Rafał umówił się z nami w dogodnym dla nas terminie, zadzwonił przed przyjazdem, bardzo zaangażował się w naprawę naszej 21 letniej zmywarki. Wszystko działa bez zarzutu. Miło, kulturalnie i bardzo sprawnie przebiegała cała akcja naprawcza:) Pełen profesjonalizm.

  3. Dodzwoniłem się bez problemu. W ciągu dwóch godzin zmywarka naprawiona, sukces ! Naprawdę serwis godny polecenia. Korzystałem i skorzystam na pewno raz jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *